102A0-M218VE
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 102A0-M218VE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN MINI-D 100POS R/A RECPT
Ngā Rauemi: 1.102A0-M218VE.pdf2.102A0-M218VE.pdf3.102A0-M218VE.pdf4.102A0-M218VE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 102A0-M218VE
Tau Wae 102A0-M218VE Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN MINI-D 100POS R/A RECPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Whakamutunga Solder
Raupapa 102, Mini D Ribbon (MDR) Ētahi Ingoa 51900111885
JE150219580
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100, 100
Feature Feature Insert, Threaded (M2.5); Latchblocks Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 100, 100 Position Stacked, 2 Receptacles Connector Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaaetia te Poaka Whakaoti 20.0µin (0.51µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Stacked, 2 Receptacles
Kāhua Hononga Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
102A10069X
102A10069X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN 21POS FML PC PNL DIN41617
I roto i te taonga: 20657 pcs
Tikiake: 102A10069X.pdf
RFQ
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: 31 POS FEMALE SOLDER DIN41617
I roto i te taonga: 16726 pcs
Tikiake: 102A10039X.pdf
RFQ
102A0-M218PE
102A0-M218PE
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: MINI D RIBBON 100 CONTACT
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN 13POS FML PC BRD DIN41617
102A0-6212PL
102A0-6212PL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN MINI-D 100POS RECPT
Tikiake: 102A0-6212PL.pdf
Whakaahuatanga: CONN 13POS FML SLDR DIN41617
Whakaahuatanga: CONN 13POS FML PC PNL DIN41617
102A0-6212PC
102A0-6212PC
Whakaahuatanga: CONN MDR RCPT 100POS VERT T/H
Tikiake: 102A0-6212PC.pdf
102A
102A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: 3-PHASE VOLTAGE MONITOR/ 190-4
I roto i te taonga: 774 pcs
Tikiake: 102A.pdf
Whakaahuatanga: CONN 21POS FML SLDR DIN41617
102A-9
102A-9
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 556 pcs
Tikiake: 102A-9.pdf
102A0-6212VC
102A0-6212VC
Whakaahuatanga: CONN MINI D RCPT 100POS VERT T/H
Tikiake: 102A0-6212VC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel