10-5-502FL
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10-5-502FL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE LAMINATING CLEAR 10"X 5YDS
Ngā Rauemi: 10-5-502FL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10-5-502FL
Tau Wae 10-5-502FL Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1459 pcs Pepa Raraunga 10-5-502FL.pdf
Whānui 10.00" (254.00mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Te matotoru - te awhi 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Te matotoru 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Laminating Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 502FL
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Clear
Te peke, Te kawe Polyethylene-Terephthalate (PET) Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 252 pcs
Tikiake: 10-5-4991.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 243 pcs
Tikiake: 10-5-4951.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE FILM AMBER 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 496 pcs
Whakaahuatanga: TAPE FILM GRAY 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 514 pcs
10-5-501FL
10-5-501FL
Whakaahuatanga: TAPE LAMINATING CLEAR 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 1502 pcs
Tikiake: 10-5-501FL.pdf
10-5-4957F
10-5-4957F
I roto i te taonga: 224 pcs
Tikiake: 10-5-4957F.pdf
Whakaahuatanga: TAPE GLASS CLOTH BROWN 10"X 5YDS
I roto i te taonga: 305 pcs
Whakaahuatanga: TAPE ANTI-SLIP/STICK TAN 10"X5YD
I roto i te taonga: 310 pcs
I roto i te taonga: 228 pcs
I roto i te taonga: 456 pcs
I roto i te taonga: 336 pcs
I roto i te taonga: 189 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel