1.5-20-468MP
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5-20-468MP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 20YD
Ngā Rauemi: 1.5-20-468MP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5-20-468MP
Tau Wae 1.5-20-468MP Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3732 pcs Pepa Raraunga 1.5-20-468MP.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Te matotoru - te awhi 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Te matotoru 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm) Taerangi Tea 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa 468MP
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 60' (18.3m) 20 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Clear
Te peke, Te kawe Polycoated Kraft Liner Tuhinga Acrylic, 200MP
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE POLYETHYLENE 1 1/2"X5YD 5PK
I roto i te taonga: 3532 pcs
Tikiake: 1.5-3.9-5-5423.pdf
RFQ
1.5-25-FMV02
1.5-25-FMV02
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 1.5" X 25 YARDS
I roto i te taonga: 3206 pcs
Tikiake: 1.5-25-FMV02.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE SPLICING BLUE 1 1/2"X 10YDS
Tikiake: 1.5-10-8902.pdf
Whakaahuatanga: TAPE INSUL AMBER 1 1/2"X 5YDS
Whakaahuatanga: TAPE INSULATING GRN 1 1/2"X 18YD
1.5-20-SJ3000-BLK
1.5-20-SJ3000-BLK
Whakaahuatanga: RECLOSABLE FSTNR 1.5" X 20FT BLK
Tikiake: 1.5-20-SJ3000-BLK.pdf
1.5-20-467MP
1.5-20-467MP
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 20YD
Tikiake: 1.5-20-467MP.pdf
Whakaahuatanga: TAPE ELECT AMBER 1 1/2"X 5YDS
1.5-100-8992C
1.5-100-8992C
Whakaahuatanga: TAPE INSUL GRN 1 1/2" DIA 100/RL
Tikiake:
Whakaahuatanga: TAPE ALUM FOIL SIL 1 1/2"X 5YDS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel