1.375-5-RP45
Hua Hua
Tau Wae: 1.375-5-RP45
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRY 1 3/8"X 5YDS
Ngā Rauemi: 1.375-5-RP45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.375-5-RP45
Tau Wae 1.375-5-RP45 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3739 pcs Pepa Raraunga 1.375-5-RP45.pdf
Whānui 1.38" (34.93mm) 1 3/8" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max