1.25-5-RP45
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.25-5-RP45
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRY 1 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 1.25-5-RP45.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.25-5-RP45
Tau Wae 1.25-5-RP45 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4238 pcs Pepa Raraunga 1.25-5-RP45.pdf
Whānui 1.25" (31.75mm) 1 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max