1/2-18-RP45
Hua Hua
Tau Wae: 1/2-18-RP45
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
Ngā Rauemi: 1/2-18-RP45.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1/2-18-RP45
Tau Wae 1/2-18-RP45 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2863 pcs Pepa Raraunga 1/2-18-RP45.pdf
Whānui 0.50" (12.70mm) 1/2" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max