0.875-5-CM592
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0.875-5-CM592
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 3M CM592 RADIANT LIGHT FILM - 0.
Ngā Rauemi: 0.875-5-CM592.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.875-5-CM592
Tau Wae 0.875-5-CM592 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 7208 pcs Pepa Raraunga 0.875-5-CM592.pdf
Whānui 0.88" (22.35mm) Momo Radiant Light Film
Raupapa - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 15' (4.6m) 5 yds Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0.875-5-CN3190
0.875-5-CN3190
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M CN3190 FABRIC TAPE NICKEL ON
I roto i te taonga: 2862 pcs
Tikiake: 0.875-5-CN3190.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M CN4490 FABRIC TAPE - 0.875" X