0.375-5-RP25
Hua Hua
Tau Wae: 0.375-5-RP25
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 3/8"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.375-5-RP25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.375-5-RP25
Tau Wae 0.375-5-RP25 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 9440 pcs Pepa Raraunga 0.375-5-RP25.pdf
Whānui 0.38" (9.65mm) 3/8" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max