0.25-5-501FL
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0.25-5-501FL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE LAMINATING CLEAR 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.25-5-501FL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.25-5-501FL
Tau Wae 0.25-5-501FL Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 19125 pcs Pepa Raraunga 0.25-5-501FL.pdf
Whānui 0.25" (6.35mm) 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Te matotoru - te awhi 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Te matotoru 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Laminating Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 501FL
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Clear
Te peke, Te kawe Polyethylene-Terephthalate (PET) Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 5321 pcs
Tikiake: 0.25-5-4950.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 4221 pcs
Tikiake: 0.25-5-4951.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE GLASS CLOTH BRN 1/4"X 5YDS
0.25-5-4957F
0.25-5-4957F
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 1/4"X 5YDS
Tikiake: 0.25-5-4957F.pdf
0.25-5-502FL
0.25-5-502FL
Whakaahuatanga: TAPE LAMINATING CLEAR 1/4"X 5YDS
Tikiake: 0.25-5-502FL.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
Whakaahuatanga: TAPE FILM GRAY 1/4"X 5YDS
Whakaahuatanga: TAPE ANTI-SLIP/ANTI-STICK TAN
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel