0.25-5-4496B
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0.25-5-4496B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 0.25-5-4496B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0.25-5-4496B
Tau Wae 0.25-5-4496B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 27804 pcs Pepa Raraunga 0.25-5-4496B.pdf
Whānui 0.25" (6.35mm) 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 158°F (70°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 4496B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Acrylic, 430
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 13235 pcs
Tikiake: 0.25-5-4646.pdf
RFQ
0.25-5-4466B
0.25-5-4466B
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 29106 pcs
Tikiake: 0.25-5-4466B.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE SPLICING CLEAR 1/4"X 5YDS
Tikiake: 0.25-5-465.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED CLEAR 1/4"X 5YDS
Tikiake: 0.25-5-4492B.pdf
0.25-5-4611 (PK5)
0.25-5-4611 (PK5)
Whakaahuatanga: TAPE DBL COAT GRY 1/4"X 5YD 5/PK
Tikiake: 0.25-5-4611 (PK5).pdf
0.25-5-4462W
0.25-5-4462W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 1/4"X 5YDS
Tikiake: 0.25-5-4462W.pdf
Tikiake: 0.25-5-4496W.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel