293D334X9035A2TE3
Vishay Sprague
293D334X9035A2TE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 293D334X9035A2TE3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206
Ngā Rauemi: 293D334X9035A2TE3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 293D334X9035A2TE3
Tau Wae 293D334X9035A2TE3 Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 699958 pcs Pepa Raraunga 293D334X9035A2TE3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 0.33µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa TANTAMOUNT®, 293D
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 718-1141-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Waehanga Kaihanga 293D334X9035A2TE3
Life @ Temp. 13 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 0.33µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 13 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206