293D106X96R3A2TE3
Vishay Sprague
293D106X96R3A2TE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 293D106X96R3A2TE3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206
Ngā Rauemi: 293D106X96R3A2TE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 293D106X96R3A2TE3
Tau Wae 293D106X96R3A2TE3 Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1454006 pcs Pepa Raraunga 293D106X96R3A2TE3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Molded Te manawanui 10µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa TANTAMOUNT®, 293D
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 718-1126-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Waehanga Kaihanga 293D106X96R3A2TE3
Life @ Temp. 3.4 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 10µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 3.4 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1206