1N5397GP-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
1N5397GP-E3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5397GP-E3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 1.5A DO204AC
Ngā Rauemi: 1N5397GP-E3/73.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5397GP-E3/73
Tau Wae 1N5397GP-E3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 1.5A DO204AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 706211 pcs Pepa Raraunga 1N5397GP-E3/73.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5A
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15) Raupapa SUPERECTIFIER®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 15pF @ 4V, 1MHz Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial
Te Mahinga Mahi - Ngaru 2µs Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga 1N5397GP-E3/73 Whakaahua nui Diode Standard 600V 1.5A Through Hole DO-204AC (DO-15)
Te Whirihoranga Diode 5µA @ 600V Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 1.5A DO204AC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.4V @ 1.5A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C