134D407X9100K6
Vishay Sprague
134D407X9100K6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 134D407X9100K6
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP TANT 400UF 100V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: 134D407X9100K6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 712 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 134D407X9100K6
Tau Wae 134D407X9100K6 Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP TANT 400UF 100V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 712 pcs Pepa Raraunga 134D407X9100K6.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Momo Hermetically Sealed Te manawanui 400µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato K
Rahi / Rahi 0.390" Dia x 1.062" L (9.91mm x 26.97mm) Raupapa HI TMP®, 134D
RoHS Tūnga Tray Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 718-1739 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga 134D407X9100K6
Life @ Temp. 700 mOhm Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Wet Tantalum Whakaahua nui 400µF ±10% Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 100V Axial 700 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 400UF 100V 10% AXIAL