1.5SMC540A-M3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC540A-M3/9AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5SMC540A-M3/9AT
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ
Ngā Rauemi: 1.5SMC540A-M3/9AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5SMC540A-M3/9AT
Tau Wae 1.5SMC540A-M3/9AT Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 105559 pcs Pepa Raraunga 1.5SMC540A-M3/9AT.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 513V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 459V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa 1.5SMC, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 2.03A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks Waehanga Kaihanga 1.5SMC540A-M3/9AT
Whakaahuatanga TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 740V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5SMC540
1.5SMC540
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 486V 777V DO214AB
I roto i te taonga: 147021 pcs
Tikiake: 1.5SMC540.pdf
RFQ
1.5SMC540A-E3/9AT
1.5SMC540A-E3/9AT
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 459VWM 740VC DO214AB
I roto i te taonga: 205199 pcs
Tikiake: 1.5SMC540A-E3/9AT.pdf
RFQ
1.5SMC540A-M3/57T
1.5SMC540A-M3/57T
Whakaahuatanga: TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ
Tikiake: 1.5SMC540A-M3/57T.pdf
1.5SMC540AHE3_ALL
1.5SMC540AHE3_ALL
Tikiake: 1.5SMC540AHE3_ALL.pdf
1.5SMC540AHE3_A/H
1.5SMC540AHE3_A/H
Tikiake: 1.5SMC540AHE3_A/H.pdf
1.5SMC540A-E3/57T
1.5SMC540A-E3/57T
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 459V 740V DO214AB
Tikiake: 1.5SMC540A-E3/57T.pdf
1.5SMC540A
1.5SMC540A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 486V 740V DO214AB
Tikiake: 1.5SMC540A.pdf
1.5SMC540AHE3_A/I
1.5SMC540AHE3_A/I
Tikiake: 1.5SMC540AHE3_A/I.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: 1.5SMC540A.pdf
1.5SMC540CA
1.5SMC540CA
Tikiake: 1.5SMC540CA.pdf
1.5SMC540C
1.5SMC540C
Tikiake: 1.5SMC540C.pdf
1.5SMC540AHE3_AIH
1.5SMC540AHE3_AIH
Tikiake: 1.5SMC540AHE3_AIH.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel