1.5SMC480A-E3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5SMC480A-E3/9AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5SMC480A-E3/9AT
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 408VWM 658VC DO214AB
Ngā Rauemi: 1.5SMC480A-E3/9AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5SMC480A-E3/9AT
Tau Wae 1.5SMC480A-E3/9AT Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 186706 pcs Pepa Raraunga 1.5SMC480A-E3/9AT.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 456V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 408V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa 1.5SMC, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 2.28A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks Waehanga Kaihanga 1.5SMC480A-E3/9AT
Whakaahuatanga TVS DIODE 408VWM 658VC DO214AB I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 658V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5SMC480AHE3_ALL
1.5SMC480AHE3_ALL
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 408VWM 658VC DO214AB
I roto i te taonga: 125450 pcs
Tikiake: 1.5SMC480AHE3_ALL.pdf
RFQ
1.5SMC480AHE3_A/H
1.5SMC480AHE3_A/H
Whakaahuatanga: TVS DIODE 408VWM 658VC SMCJ
I roto i te taonga: 118380 pcs
Tikiake: 1.5SMC480AHE3_A/H.pdf
RFQ
1.5SMC480A-M3/57T
1.5SMC480A-M3/57T
Tikiake: 1.5SMC480A-M3/57T.pdf
1.5SMC480AHE3_A/I
1.5SMC480AHE3_A/I
Tikiake: 1.5SMC480AHE3_A/I.pdf
1.5SMC480A-M3/9AT
1.5SMC480A-M3/9AT
Tikiake: 1.5SMC480A-M3/9AT.pdf
1.5SMC480AHE3_AIH
1.5SMC480AHE3_AIH
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 408V 658V DO214AB
Tikiake: 1.5SMC480AHE3_AIH.pdf
1.5SMC480A
1.5SMC480A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: 1.5SMC480A.pdf
1.5SMC47CAHM6G
1.5SMC47CAHM6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40.2V 64.8V DO214AB
Tikiake: 1.5SMC47CAHM6G.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 1.5SMC480A.pdf
1.5SMC480
1.5SMC480
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 408V 690.9V DO214AB
Tikiake: 1.5SMC480.pdf
1.5SMC480A-E3/57T
1.5SMC480A-E3/57T