1.5KA30HE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KA30HE3/54 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KA30HE3/54
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24.3VWM 43.5VC 1.5KA
Ngā Rauemi: 1.5KA30HE3/54.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KA30HE3/54
Tau Wae 1.5KA30HE3/54 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 120515 pcs Pepa Raraunga 1.5KA30HE3/54.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 27V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.3V Tuhinga o mua - Breakdown 1.5KA
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 34.5A
Ko te poari DO-201AA, DO-27, Axial Tae Mahi -65°C ~ 185°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 1.5KA30HE3/54 Whakaahuatanga TVS DIODE 24.3VWM 43.5VC 1.5KA
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.5V Capacitance @ Frequency -