1.5KA12HE3/51
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KA12HE3/51
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 1500W 1.5KA
Ngā Rauemi: 1.5KA12HE3/51.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KA12HE3/51
Tau Wae 1.5KA12HE3/51 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga TVS DIODE 1500W 1.5KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4054 pcs Pepa Raraunga 1.5KA12HE3/51.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 10.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.72V Tuhinga o mua - Breakdown 1.5KA
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 86.7A
Ko te poari DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1.5KA12HE3/51GI
1.5KA12HE3/51GI-ND
Tae Mahi -65°C ~ 185°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 1.5KA12HE3/51
Whakaahuatanga TVS DIODE 1500W 1.5KA I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.3V