Whakamutunga o ADPD4000 Ngaro Kaha Taapiri
Analog Devices Inc
Ko te sensor o te Analog Pūrongo he 12-mokowā, kia 12 inenga motuhake ia roanga tauira
Ko te putanga raraunga me te whirihoranga mahi e whakamahi ana i ahau2Atanga C i runga i te ADPD4001 tetahi atanga tauranga rangatū ranei (SPI) i runga i te ADPD4000. Ko te paahiko mana whakahaere e whakaatu ana i te haangai rama whakahoahoa me te kitenga tukutahi. Ka whakamahia e nga taputapu he 1,8 uara whakarahi uira me te 1.8 V / 3.3 V te tauhokohoko mamati / putanga mamati (I / O).
E waatea ana te ADPD4000 me ADPD4001 i roto i te 3.11 mm × 2.14 mm, 0.4 mm pitch, 33-poipo WLCSP me te 35-poipo WLCSP.
Nga Huihuinga
  • Ko te tere tauira taapiri ngawari mai i te 0.004 Hz ki te 9 kHz ma te whakamahi i nga oscillator o roto
  • Te tātari mamati I-maramara
  • SNR o te roopu tuku-ka-whiwhi tohu tohu: 90 dB
  • Te whakakahore marama marama: 60 dB tae noa ki te 1 kHz
  • 400 mA te rama hurihuri o te taraiwa LED
  • Te toha o te mana o te punaha: 50 µW (te mana LED me te mana AFE), te whanganga PPG tonu i te 75 dB SNR, 25 Hz ODR, 100 nA / mA CTR