SMBJ70A-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMBJ70A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ70A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 70VWM 113VC SMB
Ngā Rauemi: SMBJ70A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ70A-TP
Tau Wae SMBJ70A-TP Kaihanga Micro Commercial Co
He Rahinga Kei te wātea 855114 pcs Pepa Raraunga SMBJ70A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 70V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMB)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 5.3A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ70A-TPMSTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ70A-TP Whakaahuatanga TVS DIODE 70VWM 113VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 113V Capacitance @ Frequency -