SMAJ8.5CA-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMAJ8.5CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ8.5CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMA
Ngā Rauemi: SMAJ8.5CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ8.5CA-TP
Tau Wae SMAJ8.5CA-TP Kaihanga Micro Commercial Co
He Rahinga Kei te wātea 820264 pcs Pepa Raraunga SMAJ8.5CA-TP.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 9.44V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.5V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 27.7A
Ko te poari DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ8.5CA-TPMSTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga SMAJ8.5CA-TP
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMA I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4V