SMAJ70CA-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMAJ70CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ70CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 70VWM 113VC SMA
Ngā Rauemi: SMAJ70CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ70CA-TP
Tau Wae SMAJ70CA-TP Kaihanga Micro Commercial Co
He Rahinga Kei te wātea 567956 pcs Pepa Raraunga SMAJ70CA-TP.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.8V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 70V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 3.5A
Ko te poari DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ70CA-TPMSDKR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga SMAJ70CA-TP Whakaahuatanga TVS DIODE 70VWM 113VC SMA
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 113V Capacitance @ Frequency -