SMAJ110A-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMAJ110A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ110A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110VWM 177VC SMA
Ngā Rauemi: SMAJ110A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ110A-TP
Tau Wae SMAJ110A-TP Kaihanga Micro Commercial Co
He Rahinga Kei te wātea 895711 pcs Pepa Raraunga SMAJ110A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 122V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 110V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 2.3A
Ko te poari DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ110A-TPMSTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga SMAJ110A-TP Whakaahuatanga TVS DIODE 110VWM 177VC SMA
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 177V Capacitance @ Frequency -