SLD36A-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SLD36A-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD36A-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36VWM 58.1VC
Ngā Rauemi: SLD36A-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD36A-TP
Tau Wae SLD36A-TP Kaihanga Micro Commercial Co
He Rahinga Kei te wātea 54695 pcs Pepa Raraunga SLD36A-TP.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 40V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36V Tuhinga o mua - Breakdown R-6
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 6000W (6kW) Power - Peak Pulse 103A
Ko te poari R6, Axial Ētahi Ingoa SLD36A-TPMSDKR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga SLD36A-TP Whakaahuatanga TVS DIODE 36VWM 58.1VC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.1V Capacitance @ Frequency -