RM2000E-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
RM2000E-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM2000E-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214
Ngā Rauemi: RM2000E-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM2000E-TP
Tau Wae RM2000E-TP Kaihanga Micro Commercial Co
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 983503 pcs Pepa Raraunga RM2000E-TP.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 500mA
Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMAE) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 30pF @ 4V, 1MHz Ko te poari DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa RM2000E-TPMSTR
RM2000ETP
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga RM2000E-TP
Whakaahua nui Diode Standard 2000V (2kV) 500mA Surface Mount DO-214AC (SMAE) Te Whirihoranga Diode 5µA @ 2000V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 2KV 500MA DO214 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3V @ 500mA
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 2000V (2kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RM2012A-102/253-PBVW10
RM2012A-102/253-PBVW10
Kaihanga: Susumu
Whakaahuatanga: RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805
I roto i te taonga: 96291 pcs
Tikiake: RM2012A-102/253-PBVW10.pdf
RFQ
RM201
RM201
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH KEYLOCK 2 POS 6A 120V