BZX84C24-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
BZX84C24-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C24-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 24V 350MW SOT23
Ngā Rauemi: BZX84C24-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C24-TP
Tau Wae BZX84C24-TP Kaihanga Micro Commercial Co
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 350MW SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2766345 pcs Pepa Raraunga BZX84C24-TP.pdf
Putanga - Whakamotu 70 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 350mW Ko te poari TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C24-TP-ND
BZX84C24-TPMSTR
BZX84C24TP
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga BZX84C24-TP
Tae (Max) (Zzt) 24V Whakaahua nui Zener Diode 350mW ±6% Surface Mount SOT-23
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±6% Te Whirihoranga Diode 100nA @ 16.8V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 24V 350MW SOT23 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 900mV @ 10mA