BZV55C3V6-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
BZV55C3V6-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZV55C3V6-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.6V 500MW MINIMELF
Ngā Rauemi: BZV55C3V6-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZV55C3V6-TP
Tau Wae BZV55C3V6-TP Kaihanga Micro Commercial Co
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 500MW MINIMELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 928388 pcs Pepa Raraunga BZV55C3V6-TP.pdf
Putanga - Whakamotu 85 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown Mini MELF
Raupapa - RoHS Tūnga Digi-Reel®
Mana - Max 500mW Ko te poari DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Ētahi Ingoa BZV55C3V6-TPMSDKR Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga BZV55C3V6-TP
Tae (Max) (Zzt) 3.6V Whakaahua nui Zener Diode 500mW ±6% Surface Mount Mini MELF
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±6% Te Whirihoranga Diode 2µA @ 1V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.6V 500MW MINIMELF I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5V @ 200mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZV55C3V6
BZV55C3V6
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.6V DO213AA
I roto i te taonga: 27318 pcs
Tikiake: BZV55C3V6.pdf
RFQ
BZV55C43
BZV55C43
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 43V DO213AA