BZT52C11-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
BZT52C11-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52C11-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 11V 500MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52C11-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52C11-TP
Tau Wae BZT52C11-TP Kaihanga Micro Commercial Co
Whakaahuatanga DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4239 pcs Pepa Raraunga BZT52C11-TP.pdf
Putanga - Whakamotu 20 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOD-123
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 500mW Ko te poari SOD-123
Ētahi Ingoa BZT52C11-TP-ND
BZT52C11-TPMSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga BZT52C11-TP Tae (Max) (Zzt) 11V
Whakaahua nui Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Te Whirihoranga Diode 100nA @ 8V Whakaahuatanga DIODE ZENER 11V 500MW SOD123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 900mV @ 10mA