1N5931BP-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
Micro Commercial Co
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N5931BP-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 1.5W DO41
Ngā Rauemi: 1N5931BP-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N5931BP-TP
Tau Wae 1N5931BP-TP Kaihanga Micro Commercial Co
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 1.5W DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1330516 pcs Pepa Raraunga 1N5931BP-TP.pdf
Putanga - Whakamotu 12 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown DO-41
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 1.5W Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa Q8529880A Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 1N5931BP-TP
Tae (Max) (Zzt) 18V Whakaahua nui Zener Diode 1.5W ±5% Through Hole DO-41
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Te Whirihoranga Diode 1µA @ 18V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 1.5W DO41 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.5V @ 200mA