RC0100FR-071M02L
Hua Hua
Tau Wae: RC0100FR-071M02L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.02M OHM 1% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: 1.RC0100FR-071M02L.pdf2.RC0100FR-071M02L.pdf3.RC0100FR-071M02L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0100FR-071M02L
Tau Wae RC0100FR-071M02L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 1.02M OHM 1% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.03W, 1/32W
Tuhinga o mua - Breakdown 01005 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Raupapa RC
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 01005 (0402 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RC0100FR-071M02L Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 1.02M Ohm ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 1.02M OHM 1% 1/32W 01005 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film