AC2010JK-07510RL
YageoYageo
AC2010JK-07510RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC2010JK-07510RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 510 OHM 5% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: AC2010JK-07510RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC2010JK-07510RL
Tau Wae AC2010JK-07510RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 510 OHM 5% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2494498 pcs Pepa Raraunga AC2010JK-07510RL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.75W, 3/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa AC
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa AC2010JK-07510RL-ND
YAG4030TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Waehanga Kaihanga AC2010JK-07510RL Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 510 Ohm ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 510 OHM 5% 3/4W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film