AC0201FR-072K74L
YageoYageo
AC0201FR-072K74L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC0201FR-072K74L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.74K OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: AC0201FR-072K74L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC0201FR-072K74L
Tau Wae AC0201FR-072K74L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 2.74K OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6645616 pcs Pepa Raraunga AC0201FR-072K74L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa AC
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AC0201FR-072K74L Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 2.74k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 2.74K OHM 1% 1/20W 0201 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film