XQ4VLX60-10FF1148M
Xilinx Inc.Xilinx Inc.
XQ4VLX60-10FF1148M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XQ4VLX60-10FF1148M
Kaihanga / Waitohu: Xilinx
Whakaahuatanga hua IC FPGA VIRTEX-4 60K 1148-FBGA
Ngā Rauemi: 1.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf2.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 58 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 58 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XQ4VLX60-10FF1148M
Tau Wae XQ4VLX60-10FF1148M Kaihanga Xilinx Inc.
He Rahinga Kei te wātea 58 pcs Pepa Raraunga 1.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf2.XQ4VLX60-10FF1148M.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 1148-FCPBGA (35x35) Te tapeke RAM 59904
Ahua Tae 1.14 V ~ 1.26 V Raupapa Virtex®-4Q LX
Ko te poari 1148-BBGA, FCBGA Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TJ)