XQ4VLX100-10FF1148I
Xilinx Inc.Xilinx Inc.
XQ4VLX100-10FF1148I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XQ4VLX100-10FF1148I
Kaihanga / Waitohu: Xilinx
Whakaahuatanga hua IC FPGA VIRTEX-4 100K 1148-FBGA
Ngā Rauemi: 1.XQ4VLX100-10FF1148I.pdf2.XQ4VLX100-10FF1148I.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 30 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 30 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XQ4VLX100-10FF1148I
Tau Wae XQ4VLX100-10FF1148I Kaihanga Xilinx Inc.
He Rahinga Kei te wātea 30 pcs Pepa Raraunga 1.XQ4VLX100-10FF1148I.pdf2.XQ4VLX100-10FF1148I.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 1148-FCPBGA (35x35) Te tapeke RAM 110592
Ahua Tae 1.14 V ~ 1.26 V Raupapa Virtex®-4Q LX
Ko te poari 1148-BBGA, FCBGA Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TJ)