UMK107B7104KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK107B7104KA-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMK107B7104KA-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Ngā Rauemi: UMK107B7104KA-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMK107B7104KA-T
Tau Wae UMK107B7104KA-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3228571 pcs Pepa Raraunga UMK107B7104KA-T.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 0.1µF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1243-2
CE UMK107 B7104KA-T
UMK107B7104KAT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga UMK107B7104KA-T
Te Kāhua Ara 0.035" (0.90mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603