UMK107ABJ474KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK107ABJ474KA-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMK107ABJ474KA-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 50V X5R 0603
Ngā Rauemi: 1.UMK107ABJ474KA-T.pdf2.UMK107ABJ474KA-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMK107ABJ474KA-T
Tau Wae UMK107ABJ474KA-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3330768 pcs Pepa Raraunga 1.UMK107ABJ474KA-T.pdf2.UMK107ABJ474KA-T.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 0.47µF
Te matotoru (Max) X5R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3171-2
CE UMK107ABJ474KA-T
UMK107ABJ474KAT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga UMK107ABJ474KA-T
Te Kāhua Ara 0.037" (0.95mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 50V X5R 0603