UMK105CG8R2CV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK105CG8R2CV-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMK105CG8R2CV-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402
Ngā Rauemi: UMK105CG8R2CV-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMK105CG8R2CV-F
Tau Wae UMK105CG8R2CV-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3026696 pcs Pepa Raraunga UMK105CG8R2CV-F.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RM UMK105 CG8R2CV-F
RM UMK105CG8R2CV-F
UMK105 CG8R2CV-F
UMK105 CG8R2CV-F-ND
UMK105 CG8R2CVF
UMK105CG8R2CVF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 8.2pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMK105CG8R2CV-F
UMK105CG8R2CV-F
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402