UMK105CG5R6DV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK105CG5R6DV-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMK105CG5R6DV-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 5.6PF 50V NP0 0402
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMK105CG5R6DV-F
Tau Wae UMK105CG5R6DV-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 5.6PF 50V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6120685 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 5.6pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3173-2
RM UMK105 CG5R6DV-F
RMUMK105CG5R6DV-F
UMK105CG5R6DVF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga UMK105CG5R6DV-F
Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 5.6pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5pF
Whakaahuatanga CAP CER 5.6PF 50V NP0 0402