UMK105B7102KV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK105B7102KV-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMK105B7102KV-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Ngā Rauemi: 1.UMK105B7102KV-F.pdf2.UMK105B7102KV-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMK105B7102KV-F
Tau Wae UMK105B7102KV-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 50V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17939478 pcs Pepa Raraunga 1.UMK105B7102KV-F.pdf2.UMK105B7102KV-F.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 1000pF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1220-2
RM UMK105 B71
RM UMK105 B7102KV-F
UMK105B7102KVF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga UMK105B7102KV-F
Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 50V X7R 0402