UMK063CG3R9CT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK063CG3R9CT-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMK063CG3R9CT-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9PF 50V NP0 0201
Ngā Rauemi: 1.UMK063CG3R9CT-F.pdf2.UMK063CG3R9CT-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMK063CG3R9CT-F
Tau Wae UMK063CG3R9CT-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 3.9PF 50V NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3599715 pcs Pepa Raraunga 1.UMK063CG3R9CT-F.pdf2.UMK063CG3R9CT-F.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui 3.9pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3193-2
RM UMK063 CG3R9CT-F
UMK063CG3R9CTF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga UMK063CG3R9CT-F
Te Kāhua Ara 0.013" (0.33mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 3.9pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25pF
Whakaahuatanga CAP CER 3.9PF 50V NP0 0201