TMK325BJ475MNHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325BJ475MNHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK325BJ475MNHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210
Ngā Rauemi: 1.TMK325BJ475MNHT.pdf2.TMK325BJ475MNHT.pdf3.TMK325BJ475MNHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK325BJ475MNHT
Tau Wae TMK325BJ475MNHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui 4.7µF
Te matotoru (Max) X5R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3496-2
CE TMK325 BJ475MNHT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga TMK325BJ475MNHT
Te Kāhua Ara 0.083" (2.10mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 25V X5R 1210