TMK107B7223KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107B7223KA-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK107B7223KA-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
Ngā Rauemi: TMK107B7223KA-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK107B7223KA-T
Tau Wae TMK107B7223KA-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4524954 pcs Pepa Raraunga TMK107B7223KA-T.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui 0.022µF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1238-2
CE TMK107 B7223KA-T
TMK107B7223KAT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga TMK107B7223KA-T
Te Kāhua Ara 0.035" (0.90mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603