TMK105B7472KV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105B7472KV-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK105B7472KV-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 25V X7R 0402
Ngā Rauemi: 1.TMK105B7472KV-F.pdf2.TMK105B7472KV-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK105B7472KV-F
Tau Wae TMK105B7472KV-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 25V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13268660 pcs Pepa Raraunga 1.TMK105B7472KV-F.pdf2.TMK105B7472KV-F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui 4700pF
Te matotoru (Max) X7R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1222-2
RM TMK105 B7472KV-F
TMK105B7472KVF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga TMK105B7472KV-F
Te Kāhua Ara 0.022" (0.55mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 25V X7R 0402