TMK063CG220JT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG220JT-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063CG220JT-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 22PF 25V NP0 0201
Ngā Rauemi: TMK063CG220JT-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063CG220JT-F
Tau Wae TMK063CG220JT-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 25V NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3191878 pcs Pepa Raraunga TMK063CG220JT-F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui 22pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2304-2
RM TMK063 CG220JT-F
TMK063CG220JTF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga TMK063CG220JT-F
Te Kāhua Ara 0.013" (0.33mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 25V NP0 0201