TMK063CG120JP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG120JP-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063CG120JP-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 12PF 25V NP0 0201
Ngā Rauemi: TMK063CG120JP-F.pdf
RoHs Tūnga Kare e whaihua / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063CG120JP-F
Tau Wae TMK063CG120JP-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 12PF 25V NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kare e whaihua / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4213 pcs Pepa Raraunga TMK063CG120JP-F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui 12pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1162-2
RM TMK063 CG120JP-F
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga TMK063CG120JP-F Te Kāhua Ara 0.013" (0.33mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 12pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 12PF 25V NP0 0201