SMK325B7473KNHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
SMK325B7473KNHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMK325B7473KNHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CER CAP 0.047UF 630V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.SMK325B7473KNHT.pdf2.SMK325B7473KNHT.pdf3.SMK325B7473KNHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMK325B7473KNHT
Tau Wae SMK325B7473KNHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CER CAP 0.047UF 630V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 630V
Te manawanui 0.047µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa M Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, SMPS Filtering
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 587-5211-2
CG SMK325 B7473KNHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga SMK325B7473KNHT
Te Kāhua Ara 0.083" (2.10mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.047µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CER CAP 0.047UF 630V X7R 1210