QVS107CG8R2DCHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
QVS107CG8R2DCHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QVS107CG8R2DCHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.QVS107CG8R2DCHT.pdf2.QVS107CG8R2DCHT.pdf3.QVS107CG8R2DCHT.pdf4.QVS107CG8R2DCHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QVS107CG8R2DCHT
Tau Wae QVS107CG8R2DCHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui 8.2pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa V
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ratonga - Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 587-4426-2
CG QVS107 CG8R2DCHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga QVS107CG8R2DCHT
Te Kāhua Ara 0.031" (0.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5pF
Whakaahuatanga CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603