NRV2012T4R7MGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRV2012T4R7MGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRV2012T4R7MGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 750MA 390 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NRV2012T4R7MGF.pdf2.NRV2012T4R7MGF.pdf3.NRV2012T4R7MGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRV2012T4R7MGF
Tau Wae NRV2012T4R7MGF Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 750MA 390 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamahi Unshielded Momo Wirewound
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) Raupapa NRV
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari Nonstandard Ētahi Ingoa 587-4705-2
LM NRV2012T 4R7M GF
Tae Mahi -25°C ~ 120°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga NRV2012T4R7MGF Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Momo Hangarau 4.7µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 390 mOhm Max Whakaahua nui 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 390 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 750MA 390 MOHM Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 1.1A Whakatauranga onamata 750mA