NRS6045T330MMGKV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS6045T330MMGKV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 1.4A 183.3 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NRS6045T330MMGKV.pdf2.NRS6045T330MMGKV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS6045T330MMGKV
Tau Wae NRS6045T330MMGKV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 1.4A 183.3 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285922 pcs Pepa Raraunga 1.NRS6045T330MMGKV.pdf2.NRS6045T330MMGKV.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 6060 Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa LM NRS6045T 330MMGKV Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS6045T330MMGKV
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Momo Hangarau 33µH
Nga wa - Whakamātautau 6MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 183.3 mOhm Max
Whakaahua nui 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 183.3 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 1.4A 183.3 MOHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 1.65A
Whakatauranga onamata 1.4A I teie nei - Maama Ferrite
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NRS6045T330MMGK
NRS6045T330MMGK
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.4A 183.3 MOHM