NRS6014T4R7MMGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6014T4R7MMGGV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS6014T4R7MMGGV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 1.9A 108 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NRS6014T4R7MMGGV.pdf2.NRS6014T4R7MMGGV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS6014T4R7MMGGV
Tau Wae NRS6014T4R7MMGGV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.9A 108 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 292543 pcs Pepa Raraunga 1.NRS6014T4R7MMGGV.pdf2.NRS6014T4R7MMGGV.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-3627-2
LM NRS6014T 4R7MMGGV
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS6014T4R7MMGGV
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Momo Hangarau 4.7µH
Nga wa - Whakamātautau 36MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 108 mOhm Max
Whakaahua nui 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 108 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.9A 108 MOHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 2A
Whakatauranga onamata 1.9A I teie nei - Maama Ferrite